Zakres ochrony

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania i może się wiązać z ryzykiem niespodziewanych napraw. Dlatego w przypadku programu Peugeot Używany Gwarantowany dealer nie godzi się na to, żeby pozostawiać sprawy przypadkowi. Twój samochód został dokładnie sprawdzony i profesjonalnie przygotowany. Jednak nawet w przypadku starannej obsługi serwisowej może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Dzięki ochronie serwisowej nieoczekiwane koszty naprawy nie są przeszkodą, jesteś chroniony przed niespodziankami finansowymi. Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje minimum 6 miesięcy od daty zakupu samochodu używanego. W trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej nie ma limitu kilometrów.

W przypadku uszkodzenia objętego ochroną serwisową pokryte zostaną w pełni koszty robocizny i materiałów. Zabezpieczenie przed kosztami napraw ma miejsce wówczas, gdy przestrzegane są terminy przeglądów i konserwacji zalecane przez producenta. Dowiedz się u swojego dilera o zakres ochrony serwisowej Twojego samochodu. Szczególnie w przypadku awarii ważna jest szybka i skuteczna pomoc. Opcja assistance chroni na przykład przed kosztami holowania, przejmuje koszty nieplanowanych noclegów hotelowych oraz zapewnia możliwość kontynuacji podróży koleją lub wynajętym samochodem.

Zakres assistance, która pokrywa nieprzewidziane koszty związane z usterką drogową może zapewnić:

  • kontynuację podróży lub transport powrotny
  • zakwaterowanie
  • holowanie.

Powyższe usługi obowiązują w przypadku, gdy miejsce zamieszkania znajduje się w odległości większej niż 50 km od miejsca wypadku. Koszty są zwracane w wysokości 400 PLN/dzień w kraju oraz do 800 PLN/dzień za granicą, maksymalnie za okres 3 dni.

Aby poznać szczegóły oferty, odwiedź najbliższego dealera Peugeot oferującego samochody z programu Peugeot Używany Gwarantowany.